Юний хустський боксер став срібним призером престижного міжнародного турніру в Угорщині. ФОТО

12.11.2019
520
0
Упродовж двох днів – 9-10 листопада – в угорському місті Егер тривав міжнародний турнір з боксу. У змаганнях взяли участь понад 80 боксерів із п’яти країн: Польщі, Австрії, Німеччини, України та Угорщини.
Зокрема нашу країну на престижному турнірі представили юні спортсмени з Чернівців, Хуста та Мукачева. Українські боксери показали високий клас, завоювавши багато призових місць. Так, чернівецькі боксери привезли додому чотири перші, одне – друге та одне третє місця, мукачівці – друге і третє.
Не підвів земляків і хустянин Нікіта Марко, завоювавши почесне друге місце. 13-річний боксер – вихованець тренера Миколи Ковчара.

“Нікіта займається боксом два роки, однак на турнірі такого рівня був уперше. У своїй ваговій категорії – 48 кг – він показав високий рівень підготовки та спортивної майстерності. Перший бій виграв достроково. Другий провів гідно, на мою думку, абсолютно не поступаючись противнику, яким, до речі, був спортсмен зі збірної Угорщини, що тренується у Будапешті. Однак перемогу присудили місцевому боксеру. Та це стало тільки новим стимулом для нас ще краще тренуватися й впевнено йти до мети – подальших перемог”, – поділився наставник хустянина Микола Ковчар.

Тож щиро вітаємо юного боксера та його тренера з високим результатом і бажаємо подальших перемог у майбутньому!

А також анонсуємо, що цими вихідними – 16-17 листопада – у Хусті відбудеться традиційний боксерський турнір пам’яті відомого тренера Володимира Тунаєва.