22.04.2024
22.04.2024
19.04.2024
Menu

Збірна України на останній хвилині вирвала нічию у грі 10-го туру відбору на Євро 2020 проти Сербії

18.11.2019
369
0
Збірна України зіграла внічию проти збірної Сербії (2:2) у матчі 10-го туру відбору на чемпіонат Європи 2020 року

На дев'ятій хвилині матчу захисник збірної України Микола Матвієнко зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, а головний арбітр матчу призначив пенальті. Півзахисник Сербії Душан Тадич реалізував 11-метровий удар.

На 33-й хвилині поєдинку нападник збірної України Роман Яремчук головою замкнув навіс Віктора Циганкова, зрівнявши рахунок.

На 56-й хвилині гри Александар Митрович вибіг до воріт збірної України з-за спини Олександра Караваєва і вдало замкнув передачу партнера, пробивши повз Андрія Пятова.

На останній хвилині компенсованого часу український нападник Артем Бєсєдін із розвороту пробив по воротах суперника, а м'яч рикошетом від сербського гравця залетів у кут.

Після цього матчу збірна України має в активі 20 очок і завдяки цьому потрапила в перший (сильніший) кошик при жеребкуванні фінальної частини чемпіонату Європи 2020.

Збірна Сербії залишилася на третьому місці з 14 балами. Збірна Португалії, яка фінішувала другою в групі B, також пробилася на Євро 2020.