"Шахтар" вирвав нічию в "Динамо" (Загреб) у матчі Ліги чемпіонів завдяки двом голам у додатковий час

07.11.2019
380
0
Донецький "Шахтар" програв загребському "Динамо" з рахунком 1:2 в четвертому турі Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 13-й хвилині матчу нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс віддав на Алана Патріка, а той із близької відстані спрямував м'яч у ворота "Динамо".

На 25-й хвилині нападник загребської команди Бруно Петкович перестрибнув захисників "Шахтаря" і перескерував м'яч у ворота після навісу із флангу.

На 74-й хвилині гри півзахисник "Динамо" Нікола Моро дістав другу жовту картку і покинув поле. За п'ять хвилин Марлос також дістав червону картку.

На 83-й хвилині півзахисник хорватської команди Лука Іванушець пройшов повз захисників "Шахтаря" і пробив у дальній кут воріт Андрія Пятова.

На 89-й хвилині капітан "Динамо" Аріян Адемі довів рахунок до 3:1, замкнувши передачу партнера на дальній штанзі.

На 90+3 хвилині матчу нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс головою скерував м'яч у ворота суперника.

На 90+5 хвилині П'ятов заробив пенальті для донецької команди, який удало реалізував півзахисник "Шахтаря" Тете.

Після цього матчу "Шахтар" має в активі п'ять очок, як і в "Динамо" (Загреб), але перебуває на другому місці завдяки результатам очних зустрічей.

Наступний поєдинок у Лізі чемпіонів донецький клуб проведе проти "Манчестер Сіті" 26 листопада.